ویژه دانشجویان  ویژه دانشجویان   سایتهای مرتبط  سایتهای مرتبط   عمومی  عمومی   دانلود  دانلود   پزشکی و سلامت  پزشکی و سلامت   هلال احمـر  هلال احمـر   اصول مدیریت  اصول مدیریت   آزمون ها  آزمون ها   حکایت مدیریتی  حکایت مدیریتی   مدیریت خدمات بهداشتی درمانی  مدیریت خدمات بهداشتی درمانی   عضویت در سایت  عضویت در سایت  

:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:


   صفحه اول
   اخبار
   درباره ما
   تماس با ما
   جستجو در سایت
   همایش ها و سمینارها
   سیاست های کلی سلامت

  شمسی   

               

وب سایت اختصاصی مدیران سلامت(مدیریت خدمات بهداشتی درمانی) رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی سلامت را ابلاغ کردند

سلامتی مردم؛ کالای خریداری شده یک موسسه با نام "سلامتـــ..."!!!
سلامتی مردم؛ کالای خریداری شده یک موسسه با نام "سلامتـــ..."!!! واقیاتی تلخ از تبلیغات دروغین پکیج لاغری که قاتل تدریجی سلامتی مردم هستند.

نمرات درس کلیات خدمات بهداشتی/خرداد96
ویژه دانشجویان ترم 3 دارویاری

همه با هم؛ رأی ما فقط خانم/آقای .....!!!
وظیفه ما شناسایی فرد اصلح است که باید برای شناسایی او وقت صرف کنیم. همه ما برای خرید کوچکترین وسیله و لباس و… چندین مغازه و فروشگاه، مدل و برند را زیر و رو می کنیم، برای یک انتخابی شخصی که کاملا موقتی و فردی است. اما برای یک انتخاب اجتماعی و طولانی مدت و سرنوشت ساز حاضر به مطالعه و تحقیق و تفحص بر مبنای اصول و شاخص نیستیم...

نمرات درس خدمات بهداشتی
(نمره از 17 می باشد و 3 نمره باقیمانده نیز از شاخص های گفته شده در کلاس( کنفرانس، فعالیت های کلاسی،بیان ایده) ثبت خواهد شد.)

نمرات درس روش تحقیق در علوم بهداشتی رشته مدیریت پیشگیری و مراقبت بیماری ها
(نمره از 17 می باشد و 3 نمره باقیمانده نیز از شاخص های گفته شده در کلاس( کنفرانس، فعالیت های کلاسی،بیان ایده) ثبت خواهد شد.)

تلنگری بر اهمیت آموزش درست کمک‌های اولیه
امروزه دیگر فراگیری کمک‌های اولیه به واسطه رابطه نزدیکی که با جان انسان‌ها دارد، یک امر مهم و ضروری و به‌عنوان یک مهارت زندگی برای اعضای جامعه به حساب می‌آید. مهارتی که احساس مسئولیت را دوچندان و ارزش انسانی را در جامعه نمایان‌تر می‌سازد. اما چگونگی نهادینه‌کردن این مهارت خاص و حیاتی، به‌عنوان یک فرهنگ عمومی در میان جامعه و همچنین واکسینه‌کردن جامعه در مقابل حوادث، به‌ویژه حوادث انسان‌ساز، از طریق آموزش همگانی کمک‌های اولیه، سؤالاتی هستند که همواره ذهن اشخاص، تصمیم‌گیرندگان و دولت‌ها را به خود مشغول کرده است

نمرات درس نرم افزار خدمات دارویی رشته خدمات سلامت(دارویاری)
دانشجویان عزیزی که نسبت به نمره خود اعتراض دارند، می توانند تا روز شنبه 29 خرداد، اعتراض خود را اعلام نمایند

تله مدیسین
یدایش اینترنت و گسترش آن تغییرات زیادی را در هر علم و صنعتی ایجاد کرده‌است، علم پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌ است و اینترنت علاوه بر تأثیراتی که در پیشرفت خود آن داشته‌ است در توسعه و بهبود ارائهٔ خدمات پزشکی نیز تأثیرات بسزایی داشته‌ است. پس از بوجود آمدن کامپیوتر و پیشرفت آن و پس از آن سیستم‌های اطلاع رسانی پیشرفته از قبیل شبکه‌های کامپیوتری و جهانی شدن اینترنت همگان به این فکر افتادند که از این سیستم‌ها برای اطلاع رسانی به سود خود استفاده کنند. در این میان بخش‌ها ی درمانی نیز به این فکر افتادند تا از طریق اینترنت خدمات بهتری را به کلیه مردم ارائه دهند چون این بخش مهمترین وظیفه را بر عهده داشت. سلامت الکترونیک و ارائه خدمات بهداشتی یکی از زمینه‌های علم و فناوری است که دارای رشدی فزاینده در زمینهٔ بهداشتی-درمانی در جهان است.

انتخاب رئیس «کمیته سیاستگذاری» و «رئیس کارگروه تعیین راهبردهای» رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی در حوزه علوم پزشکی
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سید جمال‌الدین طبیبی را به عنوان «رئیس کمیته سیاستگذاری رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی در حوزه علوم پزشکی » و دکترایروان مسعودی اصل را به عنوان رئیس کارگروه تعیین راهبردهای این رشته منصوب کرد.

ویژگی مدیران برتر دنیا
ویژگی های مدیرانی که شخصیت سالم دارند


 


کليه حقوق اين سايت برای پورتال اختصاصی مدیران سلامت محفوظ است

برنامه نويسی و حق تکثير اين نرم افزار متعلق به ( اصفهان هاست ) ميباشد

healthman.ir